Aktualności

Open Forum – nowa definicja wydarzeń biznesowych

Gaja Głowska

Jak rozwinąć swoją firmę? Skąd czerpać wiedzę o przedsiębiorczości? 30 marca odbędzie się nietypowe wydarzenie biznesowe – OPEN FORUM pod hasłem “Przyszłość Organizacji. Redefinicja”.

Open Forum Patron Medialny

Podczas eventu będzie można poznać odpowiedzi zarówno na zadane powyżej pytania, jak i na wiele innych. Forum odbędzie się w nowoczesnych wnętrzach Hotelu Hilton Warsaw City przy ulicy Grzybowskiej 63 w Warszawie. Organizatorką forum jest Inga Safader-Powroźnik z agencji ITS Communication, która wraz z liderami biznesu i HR, pragnie dać przestrzeń do rozwoju i poznania innych perspektyw – poprzez dzielenie się wiedzą i doświadczeniami.

Employer Branding 360 został Patronem Medialnym tego wydarzenia.

Każdy UCZESTNIK jest jednocześnie PRELEGENTEM

Organizatorzy zachęcają wszystkich uczestników eventu do zaangażowania, aktywności, otwartości oraz nawiązywania nowych kontaktów. Na tle innych tego typu wydarzeń Open Forum wyróżnia się tym, że każdy głos ma znaczenie i każdy uczestnik może się otwarcie wypowiedzieć, wcielając tym samym w rolę prelegenta. Wszystko po to, by dać innym coś wartościowego i pokazać dany temat z własnego punktu widzenia.

Wydarzenie dla osób chcących rozwinąć swój biznes

Dzięki nowym biznesowym relacjom, wymianie doświadczeń między uczestnikami oraz różnym perspektywom można zdobyć dużo praktycznej wiedzy. A ta z kolei może przyczynić się do polepszania jakości prowadzonego biznesu. Forum skierowane jest zarówno do liderów firm i organizacji (w tym do prezesów i członków zarządu), jak i do managerów działów HR, pasjonatów HR, właścicieli firm rodzinnych, a nawet… naukowców.

Organizacja Open Forum

Event składać się będzie z 4 modułów, a każdy z nich rozpocznie się od debaty, podczas której eksperci zaprezentują różne perspektywy dotyczące omawianego tematu. Debata ma na celu rozgrzanie uczestników przed drugim etapem modułu, czyli dyskusjami przy stolikach. W tej części eventu prelegenci będą mogli porozmawiać zarówno o zaplanowanych wcześniej tematach, jaki i o takich, które pojawią się w trakcie debaty. Dyskusje będą się odbywać w małych grupach, do których będzie można dołączać w zależności od tematu, który najbardziej nas zainteresuje. W międzyczasie otwarte dla wszystkich będą bufety kawowe, przy których również będzie można dyskutować na ciekawe tematy w ramach networkingu.  Zachęcamy także do odwiedzenia stoisk Partnerów – w tym naszego 🙂

4 moduły Open Forum

  • Moduł I, podczas którego wystąpią prelegenci, tacy jak Nel Berezowska-Lewicka czy dr Iwo Zmyślony. Podzielą się oni swoją wiedzą na temat wolności człowieka i nowoczesnych form zarządzania.
  • Moduł II poświęcony zostanie organizacjom przyszłości. Temat ten przybliży uczestnikom m.in. Emilia Gawryluk.
  • Moduł III, w którym na pytanie: “Czy aby na pewno tworzymy inkluzywne i otwarte na różnorodność środowisko pracy?” odpowie jedna z prelegentek Roslina Chai.
  • Moduł IV przybliży nam Monika Jankowska, starając się odpowiedzieć na pytanie: „Czy język obrazuje rzeczywistość, czy ją tworzy?”

Warto się rozwijać

Dzięki Open Forum możliwe jest lepsze spojrzenie na biznes i to, w jaki sposób można go rozwinąć. Doświadczenia i wiedza zdobyte podczas wydarzenia pozwolą na otwartość umysłu i pokierują dalej w kierunku zdobywania i wdrażania nowych praktyk. Forum skierowane jest do osób pragnących zgłębić wiedzę w zakresie przedsiębiorczości i zdobyć nowe kontakty biznesowe.

Zapraszamy w imieniu organizatora i swoim!

Link do rejestracji: https://openforum.com.pl/rejestracja/

Specjalnie dla Was mamy kod rabatowy 20% od ceny biletu na hasło: EB360

 

Przeczytaj również:

Trendy Employer Branding 2023

Jak wypracowaliśmy nasze wartości – case study

Employer branding czy Employee Relations?

 

 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA,
BY pobrać darmowy przewodnik

na temat budowania silnej marki pracodawcy:

 

Daj znać, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA,
BY pobrać darmowy przewodnik

na temat budowania silnej marki pracodawcy: