Aktualności, Employer Branding

Show must go on, czyli
3. edycja EB Show przed nami!

Zespół Employer Branding 360

Szykuje się smakowity kąsek dla przedsiębiorców, HR-owców i wszystkich osób zainteresowanych tematyką employer brandingową. Tegoroczna edycja EB Show będzie jeszcze ciekawsza, jeszcze bardziej inspirująca i jeszcze bardziej wyładowana wartościowymi treściami – krótko mówiąc…. jeszcze lepsza od poprzedniej! 😉

Z tego też właśnie powodu zdecydowaliśmy się w tym roku objąć EB Show swoim PATRONATEM MEDIALNYM. Organizatorem konferencji jest HRM Institute, a poprowadzi ją Anna Macnar (ekspertka w obszarze działań employer brandingowych).

Wydarzenie będzie miało miejsce w dniach 24 i 25 listopada i odbędzie się całkowicie online. Jak co roku, będzie to prawdziwa bomba inspiracyjna dla osób, które interesują się tematem EB i są głodne aktualnych trendów.

„Od 20 lat uważam, że #markamaznaczenie i pracodawcy powinni chcieć pokazać atuty swojej marki, które będą atrakcyjne dla kandydatów i dla zatrudnionych już pracowników. Czy oznacza to, że tylko korporacje i wielkie organizacje wygrywają w walce o kandydatów? Niekoniecznie… to zależy… Niektórzy kandydaci wybierają znane, duże brandy, inni wolą NGO i administrację publiczną, jeszcze inni start-upy, mniejsze i/lub polskie firmy. Każdy pracodawca ma swoją szansę” – Anna Macnar

W 2-dniowej konferencji online weźmie udział aż 16 topowych ekspertów, którzy poprowadzą prelekcje na 16 ważnych tematów. Wśród nich takie osobistości, jak: Monika Czaplicka, Tomek Duda, James Ellis, Maja Gojtowska, Tomek Graszewicz, Monika Kantowicz-Gdańska, Maciej Karpowicz, Ania Macnar, Ania Mikulska, Dagmara Pakulska, Dorota Piekarska, Maciej Radziemski, Edyta Sander, Daria Siwka, Adam Wąsik i Ula Zając-Pałdyna.

Zainspiruj się!

Formuła wydarzenia pozostaje niezmienna i tak samo jak w przypadku poprzednich edycji, prelegenci wezmą udział w specjalnej sesji Q&A.

Dla tych osób, które nigdy wcześniej nie brały udziału w EB Show, mamy kilka ważnych informacji:

  • Prelekcje ekspertów są nagrane wcześniej.
  • Podczas konferencji będzie miała miejsce sesja Q&A na żywo.
  • W trakcie sesji Q&A eksperci będą obecni także na czacie.

„Na polskim rynku działa wiele agencji, obsługujących pracodawców z (pewnie) każdej branży i każdego zakątka naszego kraju. Te agencje od lat gromadzą wiedzę i doświadczenia współpracy ze swoimi klientami na różnych rynkach. Bardzo się cieszę, że nasi goście zdecydowali się podzielić swoją wiedzą po raz kolejny na scenie EB Show!” – Anna Macnar

Rejestrując się na konferencję, uczestnicy zyskają:

  • dostęp do wiedzy z najwyższej półki – trendów, analiz i inspiracji,
  • unikalną okazję do networkingu z ekspertami oraz setkami uczestników z całej Polski,
  • DODATKOWO: 3-miesięczny dostęp do materiałów online – ze wszystkimi prelekcjami, zapisem chatu i sesją Q&A,

Zgarnij 10% rabatu!

Jeśli wciąż zastanawiasz się, czy warto wziąć udział w tym evencie, podrzucamy klika opinii uczestników ubiegłorocznej edycji, które może pomogą Ci podjąć decyzję 😉:

  • „Merytoryczna prze-torpeda”
  • „Świetna konferencja”
  • „2 dni naładowane EBowskim mięsem”
  • „Potężna dawka wiedzy”

Dodatkowo na zachętę mamy dla naszych Czytelników 10 % rabatu na bilety z kodem: EB_360

Bilety do kupienia tutaj https://ebshow.pl/

Na stronie wydarzenia znajdziecie również szczegółową agendę i więcej informacji.

Strona organizatora: https://hrminstitute.pl/

Zatem… Widzimy się na EB Show?! 😉

 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA,
BY pobrać darmowy przewodnik

na temat budowania silnej marki pracodawcy:

 

Daj znać, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA,
BY pobrać darmowy przewodnik

na temat budowania silnej marki pracodawcy: